Vergelijk en Vind de Passende

Fysio Offertes
in Eeneind

Succesgraad
0 %

Voor onze Gebruikers

succesvolle matches
0

met geschikte fysiotherapeuten

partners
> 0

op deze website

Fysio Offerte in Eeneind Aanvragen

Maak een afspraak en krijg verlichting van uw jarenlange pijn in gewrichten, spieren of wervelkolom.

fysiotherapeut offertes

Wat het is

Wat betekent Fysiotherapie?

Fysiotherapie is een gespecialiseerde behandelmethode die mensen helpt bij pijn in spieren, gewrichten, zenuwen of banden te verminderen. Ook wel het gehele ‘bewegingsapparaat’ genoemd.

Wil je bijvoorbeeld na een operatie revalideren? Pijn is uiteraard heel vervelend. Daarnaast is het fysiek heel vermoeiend.
Op de juiste manier revalideren is dus heel belangrijk. Dat moet goed gebeuren zodat je zeker weet je zo snel mogelijk klachtenvrij bent. Dat is waar een goede fysiotherapeut je mee kan helpen!

wat er gedaan wordt

Wat doen ze bij de de fysiotherapeut?

Een fysiotherapeut weet alles van en helpt je bij het verminderen van pijnlijke lichamelijke klachten. Zodat je weer optimaal kunt bewegen.
De zorg is gebaseerd op jouw situatie. Welk doel is gesteld? Dat is belangrijk als uitgangspunt van de behandeling.

Hoewel fysieke bewegingen veelal de basis zijn van de behandeling van een fysiotherapeut zijn, worden binnen de oefentherapie ook andere behandelmethoden vaak gebruikt; denk aan massage, (ultra)geluid of tractie technieken.
Wil je bijvoorbeeld na een operatie revalideren? Pijn is uiteraard heel vervelend. Daarnaast is het fysiek heel vermoeiend.
Op de juiste manier revalideren is dus heel belangrijk. Dat moet goed gebeuren zodat je zeker weet je zo snel mogelijk klachtenvrij bent. Dat is waar een goede fysiotherapeut je mee kan helpen!

Er zijn veel verschillende soorten fysiotherapie. Daarom zal een goede fysiotherapeut in de initiële afspraak eerst een zo volledig mogelijk beeld van de pijn proberen te krijgen om daar de behandeling op af te stemmen.
Geregeld komen klachten ergens anders vandaan dan je denkt. Hoe fijn is het als je uit kunt kijken naar ‘weer normaal zonder pijn bewegen’, zoals het gooien van een bal, bukken of traplopen. ​

Onze diensten

Deze site biedt alle verschillende soorten fysiotherapeuten

Wanneer je het nodig hebt

Wanneer Fysio in Eeneind?

Fysiotherapie is een op wetenschap gebaseerd beroep en gaat uit van een “hele persoon”-benadering van gezondheid en welzijn, die ook de algemene levensstijl van de patiënt omvat.

Centraal staat de betrokkenheid van de patiënt bij zijn eigen verzorging, door voorlichting, bewustwording, empowerment en participatie in zijn behandeling

U zal op elk moment in het leven baat hebben bij fysiotherapie. Fysiotherapie helpt bijvoorbeeld bij rugpijn of plotselinge blessures, bij het omgaan met langdurige medische aandoeningen zoals astma, en kan zeer goed helpen bij de voorbereiding op een bevalling of een sportevenement.

Welke soorten

Welke typen fysiotherapeuten bestaan?

Je zult zien hoeveel specialisaties er zijn binnen het vakgebied.

Om een idee te geven:

  • Psychosomatische fysiotherapie in Eeneind
  • Kinderfysiotherapie in Eeneind
  • Bedrijfsfysiotherapie in Eeneind
  • Geriatriefysiotherapie in Eeneind
  • Arbeidsfysiotherapie in Eeneind
  • Orofaciale fysiotherapie in Eeneind
  • Manuele therapie in Eeneind
  • Oedeemtherapie in Eeneind
  • Sportfysiotherapie in Eeneind
  • Bekkenfysiotherapie in Eeneind
  • Geriatrische fysiotherapie in Eeneind
  • Dierenfysiotherapie in Eeneind
  • Myofascialetherapie in Eeneind
  • Ademhalingskinesitherapie in Eeneind

Vaak Gestelde Vragen

Zo ongeveer ieder lichaam zit anders in elkaar. Daarom zijn er ook heel veel verschillende soorten pijn waarvoor je goed bij een fysiotherapeutisch specialist terecht kan. Denk onder meer aan pijn in je rug, schouders, nek, bekken, knie, heupen of voeten.

In principe kun je ervan uitgaan dat iedere fysiotherapeut een specialist is. Wel hebben fysiotherapie praktijken vaak een eigen focus gebied.

Daarnaast magje natuurlijk persoonlijke voorkeuren hebben. Wil je bijvoorbeeld liever een vrouw als fysiotherapeut? Hoe goed is de Fysiotherapeut bereikbaar ? En kan je bij de praktijk terecht tijdens of na kantoortijden?

Denk er goed over na welke voorkeuren je hebt voordat je dé fysiotherapeut selecteert.

partners

Onze Gespecialiseerde Fysio's

Onze Gespecialiseerde Fysio's
Fysiotherapeut

Dr Micheal is een fysiotherapeut die al meer dan 30 jaar ervaring heeft.

Orthopedisch Chirurg

Dr Julia is orthopedisch chirurg met een ervaring van 6 jaar en behandelt chronische en acute letsels en ontstekingen.

Chiropractor

Dr Max is chiropractor, met 7 jaar ervaring in zijn vak, en hij is altijd beschikbaar in noodsituaties.

Fysio Offerte Aanvragen

Waarom een Fysio in Eeneind offerte aanvragen?

Wij zijn zeer bewust over het dienen van onze patiënten en geloven in het verstrekken van de beste medische diensten.

Je mag natuurlijk persoonlijke voorkeuren hebben. Wil je bijvoorbeeld liever een vrouw als fysiotherapeut? Hoe goed is de Fysiotherapeut bereikbaar ? En kan je bij de praktijk terecht tijdens of na kantoortijden?

Denk er goed over na welke voorkeuren je hebt voordat je dé fysiotherapeut selecteert.

Wanneer je het nodig hebt

Fysiotherapie of oefentherapie, wat is het verschil?

Fysiotherapie & Oefentherapie

Hoewel fysieke bewegingen veelal de basis zijn van de behandeling van een fysiotherapeut zijn, worden binnen de oefentherapie ook andere behandelmethoden vaak gebruikt; denk aan massage, (ultra)geluid of tractie technieken.

Daarbij is een wezenlijk verschil dat je in de ‘oefentherapie’ vaak ook oefeningen mee naar huis krijgt om uit te voeren. Door deze ‘doe-het-zelf-therapie’ verschilt de methode van gebruikelijke fysiotherapie.